14 czerwca 2017 r. odbył się Rodzinny Piknik Partnerstw Ziemi Siedleckiej, który inaugurował nowy projekt LGD Ziemi Siedleckiej pt.: „Partnerstwa lokalne na rzecz rodziny", który będzie realizowany do końca br. Na Pikniku obecni byli Członkowie LGD ZS i ich rodziny, sympatycy stowarzyszenia, członkowie partnerstw, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych, aktywnie działających na terenie LGD Ziemi Siedleckiej, zainteresowanych współpracą z LGD i nie tylko.

 


W programie pikniku oprócz zaprezentowania oferty projektu organizatorzy zapewnili wiele atrakcji, zarówno dla starszych, jak i najmłodszych uczestników pikniku. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się efektowne pokazy For Pleasure: Pokaz Historyczny i Pokaz arabski. Uroczystość uświetnił występ artystyczny Zespołu Wokalnego „Radość” z Radomyśli (Ambasadora Zmian Ziemi Siedleckiej 2016), a zabawę prowadził DJ. Przy wspólnym ognisku z kiełbaskami toczyło się wiele „międzysektorowych” rozmów. Pojawiły się również zarysy wspólnych działań i wymiana zaproszeń na organizowane wydarzenia.  Najmłodsi uczestnicy nie opuszczali dmuchanej zjeżdżalni oraz basenu z piłkami.
Cała uroczystość odbyła się w znakomitym towarzystwie, przy pięknej, słonecznej pogodzie w urokliwym otoczeniu Domu Pracy Twórczej Reymontówka w Chlewiskach. Piknik dofinansowany był ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich

zdj 1    zdj 4

zdj 6    zdj 12

zdj 28    zdj 16

zdj 17    zdj 13

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz