Na dzień 23.01.2019 r. stowarzyszenie liczy 76 członków reprezentujących sektory: publiczny, gospodarczy i społeczny.

JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO

  1. Gmina Domanice
  2. Gmina Kotuń
  3. Gmina Mokobody
  4. Miasto i Gmina Mordy
  5. Gmina Siedlce
  6. Gmina Skórzec
  7. Gmina Suchożebry
  8. Gmina Wiśniew
  9. Gmina Wodynie
  10. Gmina Zbuczyn
  11. Powiat Siedlecki

PODMIOTY GOSPODARCZE

  1. Adam Marciniak (Gmina Mokobody)
  2. Agencja Szkoleniowo-Promocyjna ASP-WY Beata Izdebska (Gmina Wiśniew)
  3. Biuro Rachunkowe M. Bobryk, O. Michałowska S.C. (Gmina Zbuczyn)
  4. Dworskie Smaki Sp. z o.o. (Gmina Wiśniew)
  5. EMAGNETS Magdalena Pliszka (Gmina Suchożebry)
  6. F.H.U. Diana Tomasz Miszta (Gmina Domanice)
  7. F.H.U. JARK-POL Królak Henryk Jarosław (Gmina Wodynie)
  8. F.H.U. Jarosław Bareja (Gmina Skórzec)
  9. F.H.U. White Studio Paweł Przewoźny (Gmina Zbuczyn)
  10. Katarzyna Markiewicz Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy "Izydory"(Gmina Wodynie)
  11. P.U.H. PLUS Renata Bogdalska Gałach (Gmina Siedlce)
  12. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Grażyna Konasiuk (Miasto i Gmina Mordy)
  13. Spółdzielnia Socjalna Serwis Komunalny z siedzibą w Wodyniach (Gmina Wodynie)
  14. „Wióry Lecą” Wojciech Kiełczykowski (Gmina Skórzec)
  15. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z/s w Suchożebrach (Gmina Suchożebry)
  16. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Magdalena Wąsowska (Gmina Kotuń)
  17. Związek Spółek Wodnych w Siedlcach (Miasto Siedlce)

ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

  1. Fundacja Mazowiecka Micha Szlachecka (Gmina Siedlce)
  2. Gminny Ludowy Klub Sportowy Korona Olszyc (Gmina Domanice)
  3. Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuniu (Gmina Kotuń)
  4. Ochotnicza Straż Pożarna w Mokobodach (Gmina Mokobody)
  5. Ochotnicza Straż Pożarna w Mordach (Miasto i Gmina Mordy)
  6. Ochotnicza Straż Pożarna w Rudniku Małym (Gmina Wodynie)
  7. Ochotnicza Straż Pożarna w Suchożebrach (Gmina Suchożebry)
  8. Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne (Gmina Skórzec)
  9. Stowarzyszenie Grupa EkoLogiczna (Gmina Suchożebry)
  10. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych „EDO” (Miasto Siedlce)
  11. Stowarzyszenie Naszym Dzieciom (Miasto i Gmina Mordy)
  12. Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku (Gmina Zbuczyn)
  13. Stowarzyszenie „Otwarte drzwi dla Wszystkich” (Gmina Siedlce)
  14. Stowarzyszenie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne „RAZEM” (Gmina Wiśniew)

OSOBY FIZYCZNE

  1. Będkowska Jadwiga (Gmina Wodynie)
  2. Brodowski Henryk (Gmina Siedlce)
  3. Bujalski Krzysztof (Gmina Suchożebry)
  4. Cizio Ewa (Gmina Wodynie)
  5. Długosz Jerzy (Gmina Skórzec)
  6. Dmowska-Paczuska Dorota (Gmina Mokobody)
  7. Dobrowolski Jarosław Karol (Gmina Kotuń)
  8. Dymecka Małgorzata (Gmina Wiśniew)
  9. Ginter Janusz (Gmina Siedlce)
  10. Góral Grzegorz (Gmina Kotuń)
  11. Hapunowicz Tomasz (Gmina Zbuczyn)
  12. Jastrzębska Dorota Diana (Gmina Wiśniew)
  13. Kaliński Stanisław (Gmina Skórzec)
  14. Karpiarz Katarzyna (Gmina Domanice)
  15. Kędzierski Jacek Arkadiusz (Gmina Zbuczyn)
  16. Kisielińska Bożena (Gmina Mokobody)
  17. Klepacki Wojciech (Gmina Wodynie)
  18. Kondraciuk Stanisław (Gmina Zbuczyn)
  19. Krasnodębska Bożena Małgorzata (Gmina Mokobody)
  20. Kryszczuk Krzysztof (Gmina Wiśniew)
  21. Księżopolska Iwona (Gmina Mokobody)
  22. Łastowska Elżbieta (Gmina Skórzec)
  23. Łęczycki Kazimierz (Gmina Siedlce)
  24. Młyńska Beata (Gmina Zbuczyn)
  25. Osińska Małgorzata (Gmina Suchożebry)
  26. Paczek Marlena Anna (Gmina Domanice)
  27. Pasiak Hubert (Gmina Zbuczyn)
  28. Poboży Justyna (Gmina Suchożebry)
  29. Rozbicka Teresa (Gmina Suchożebry)
  30. Strzaliński Radosław (Gmina Skórzec)
  31. Szopka Elżbieta (Miasto i Gmina Mordy)
  32. Świrski Jacek (Gmina Suchożebry)
  33. Tarkowski Adam (Gmina Siedlce)
  34. Wawryniuk Łukasz Albin (Gmina Sarnaki)